Chris Appleton, stilisti i flokëve të Lopez është kujdesur të na tregoj trendet më të bukura të flokëve për stinën e vjeshtës.

Reklama

Përveç për Lopez, ai kujdeset edhe për Kim Kardashian dhe Ariana Grande.

Nga flokët me stilin e viteve ’90, deri tek ‘bob’ i saj i valëzuar, dyshja kanë qenë në një mision për t’i siguruar dukje fantastike JLO.

View this post on Instagram

✨Bombshell jlo✨

A post shared by Chris Appleton (@chrisappleton1) on Aug 17, 2020 at 3:33pm PDT

Të gjithë kemi nevojë për diçka për të pritur me padurim në këto kohë dhe këto ndryshime, thuajse të përjavshme nga këngëtarja janë padyshim diçka që e presim me padurim.

View this post on Instagram

Back to basics ✨🤍💙

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Oct 1, 2020 at 8:02pm PDT

Duket se Jlo ka pasur një rritje të shpejtë të flokëve “brenda natës” dhe tani ka flokë të gjata deri në kofshë. Pa dyshim, me shtesat e të reja të stiluara valë – valë, ajo duket e mahnitshme.

Reklama
Jennifer Lopez me prerje mahnitëse flokësh për vjeshtën Jennifer Lopez me prerje mahnitëse flokësh për vjeshtën
Reklama

Si përfundim, ngjyra e flokëve të saj është qershia mbi tortë, një bionde perfekte. /Telegrafi/