Tamron Hall e mori seriozisht pjesën e kostumeve për festën e Halloween 2021.

Prezantuesja 51 vjeçare u fut në frymën drithëruese duke u veshur si jo një, por si dy momente të rëndësishme të kulturës pop.

Kostumi i saj i parë ishte Cardi B, kur zbuloi se ishte shtatzënë me fëmijën e saj të dytë në BET Awards 2021 në qershor, duke veshur një trupore të shkëlqyeshëm nga Dolce & Gabbana.

View this post on Instagram

A post shared by Tamron Hall (@tamronhall)

Hall veshi një bark të fryrë protetik me të njëjtën prerje të mbuluar me rrjetë si Cardi, së bashku me një parukë të gjatë dhe të drejtë me ngjyrë të zezë për të kompletuar pamjen.

Reklama

Madje ajo e përshtati edhe manikyrin e reperes së famshme.

View this post on Instagram

A post shared by Tamron Hall (@tamronhall)


Duke vazhduar nderimin e saj për nënat ikonike, Hall u vesh gjithashtu si nëna e re Naomi Campbell, duke rikrijuar pamjen e famshme të supermodeles nga sfilata e modës Vivienne Westwood e vitit 1993, ku ajo u rrëzua për shkak të takave të saj të mëdha me platformë. /Telegrafi/

Reklama

View this post on Instagram

A post shared by Tamron Hall (@tamronhall)