LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Kamerunit

49 Artikuj

Man Utd mund të humbasë portierin Onana për shtatë ndeshje, duke përfshirë një derbi në Ligën Premier

Man Utd mund të humbasë portierin Onana për shtatë ndeshje, duke përfshirë një derbi në Ligën Premier

Premier League
Samuel Eto’o i përfshirë në një skandal të madh në trukimin e ndeshjeve

Samuel Eto’o i përfshirë në një skandal të madh në trukimin e ndeshjeve

Ndërkombëtare
Samuel Eto’o akuzohet se ka tentuar t’i shkatërrojë karrierën Onanas

Samuel Eto’o akuzohet se ka tentuar t’i shkatërrojë karrierën Onanas

Ndërkombëtare
PSG dhe Marseille në zi, ndërron jetë ish-mesfushori kamerunas Modeste M’Bami

PSG dhe Marseille në zi, ndërron jetë ish-mesfushori kamerunas Modeste M’Bami

Ligue 1
Eto’o urdhëroi testimin e moshës, shkon në 32 numri i lojtarëve të Kamerunit që dështojnë në teste

Eto’o urdhëroi testimin e moshës, shkon në 32 numri i lojtarëve të Kamerunit që dështojnë në teste

Ndërkombëtare
Kishte probleme me trajnerin, Onana pensionohet nga Përfaqësuesja e Kamerunit

Kishte probleme me trajnerin, Onana pensionohet nga Përfaqësuesja e Kamerunit

Serie A
Nga Ramos te Fernandes, Gakpo dhe Gvardiol – cilët lojtarë e kanë dyfishuar apo edhe më shumë çmimin e tyre në Kupën e Botës?

Nga Ramos te Fernandes, Gakpo dhe Gvardiol – cilët lojtarë e kanë dyfishuar apo edhe më shumë çmimin e tyre në Kupën e Botës?

Përfaqësueset
Kameruni mposht Brazilin, por kjo nuk i mjaftoi

Kameruni mposht Brazilin, por kjo nuk i mjaftoi

Përfaqësueset
Kameruni luan ndaj Brazilit, formacionet zyrtare

Kameruni luan ndaj Brazilit, formacionet zyrtare

Përfaqësueset
Historia e jashtëzakonshme e trajnerit të Kamerunit, Rigobert Song: Nga 40 raste si i tij, 30 vdesin

Historia e jashtëzakonshme e trajnerit të Kamerunit, Rigobert Song: Nga 40 raste si i tij, 30 vdesin

Përfaqësueset
“Këtu nuk je tek Ajaxi” – çfarë ndodhi saktësisht me Andre Onanan te Kameruni

“Këtu nuk je tek Ajaxi” – çfarë ndodhi saktësisht me Andre Onanan te Kameruni

Përfaqësueset
Formacioni më i mirë i raundit të dytë të ndeshjeve në fazën e grupeve në “Katar 2022”

Formacioni më i mirë i raundit të dytë të ndeshjeve në fazën e grupeve në “Katar 2022”

Përfaqësueset
Skandal te Kameruni: Andre Onana dhe selektori Song konfrontohen për stilin e lojës

Skandal te Kameruni: Andre Onana dhe selektori Song konfrontohen për stilin e lojës

Përfaqësueset
Shaqiri pas fitores ndaj Kamerunit: Detyra e parë është përmbushur, por tani duhet të përmirësohemi

Shaqiri pas fitores ndaj Kamerunit: Detyra e parë është përmbushur, por tani duhet të përmirësohemi

Përfaqësueset
Zvicra e shqiptarëve fillon për mrekulli Kupën e Botës, mposht Kamerunin me asistimin e Xherdan Shaqirit

Zvicra e shqiptarëve fillon për mrekulli Kupën e Botës, mposht Kamerunin me asistimin e Xherdan Shaqirit

Ndërkombëtare
Xherdan Shaqiri asiston, Embolo shënon golin e epërsisë ndaj Kamerunit

Xherdan Shaqiri asiston, Embolo shënon golin e epërsisë ndaj Kamerunit

Përfaqësueset
Zvicra luan ndeshjen e parë në Botëror ndaj Kamerunit, Xhaka dhe Shaqiri nga minuta e parë – formacionet zyrtare

Zvicra luan ndeshjen e parë në Botëror ndaj Kamerunit, Xhaka dhe Shaqiri nga minuta e parë – formacionet zyrtare

Ndërkombëtare
Pesë befasitë tronditëse dhe më të mëdha të Kampionatit Botëror: Argjentinë-Arabi Saudite futet në ketë mes, por nuk është më e madhja

Pesë befasitë tronditëse dhe më të mëdha të Kampionatit Botëror: Argjentinë-Arabi Saudite futet në ketë mes, por nuk është më e madhja

Përfaqësueset
Grupi ku gjendet Zvicra është më i vështiri i këtij Kampionati Botëror

Grupi ku gjendet Zvicra është më i vështiri i këtij Kampionati Botëror

Përfaqësueset
Fanellat më të bukura të kombëtareve ndër vite: Spikasin ato të Brazilit, Anglisë, Holandës dhe Nigerisë

Fanellat më të bukura të kombëtareve ndër vite: Spikasin ato të Brazilit, Anglisë, Holandës dhe Nigerisë

Përfaqësueset
Eto’o me parashikim të guximshëm se kush do ta fitojë Kupën e Botës në Katar

Eto’o me parashikim të guximshëm se kush do ta fitojë Kupën e Botës në Katar

Përfaqësueset
Datat, oraret, stadiumet dhe gjithçka tjetër që duhet t’i dini për 64 ndeshjet e Kupës së Botës që zhvillohet në Katar

Datat, oraret, stadiumet dhe gjithçka tjetër që duhet t’i dini për 64 ndeshjet e Kupës së Botës që zhvillohet në Katar

Driton Gajraku
Konfirmohet lajmi i tmerrshëm për lojtarët afrikanë që luajnë në Evropë: Kupa e Kombeve shtyhet për gjashtë muaj

Konfirmohet lajmi i tmerrshëm për lojtarët afrikanë që luajnë në Evropë: Kupa e Kombeve shtyhet për gjashtë muaj

Ndërkombëtare
Nuk ndalojnë lajmet e hidhura për Samuel Eto’o-n: Dënohet me 22 muaj burgim me kusht për shkak të evazionit fiskal

Nuk ndalojnë lajmet e hidhura për Samuel Eto’o-n: Dënohet me 22 muaj burgim me kusht për shkak të evazionit fiskal

Ndërkombëtare