LAJMI I FUNDIT:

Kapshticë

12 Artikuj

Për herë të parë në Shqipëri: PPNEA vendos gjashtë sinjalistika të reja rrugore për ariun e murrmë

Për herë të parë në Shqipëri: PPNEA vendos gjashtë sinjalistika të reja rrugore për ariun e murrmë

Shqipëri
Fluks i shtuar i qytetarëve në kufirin Shqipëri-Greqi, policia thotë se po punojnë me kapacitete të plota

Fluks i shtuar i qytetarëve në kufirin Shqipëri-Greqi, policia thotë se po punojnë me kapacitete të plota

Shqipëri
Kapet me 118 kg kanabis të fshehur në rulot në Kapshticë, rumuni hiqet si biznesmen i ardhur për pushime

Kapet me 118 kg kanabis të fshehur në rulot në Kapshticë, rumuni hiqet si biznesmen i ardhur për pushime

Shqipëri
​Sulmi i fundit kibernetik në Shqipëri u krye nga 18 vende të ndryshme

​Sulmi i fundit kibernetik në Shqipëri u krye nga 18 vende të ndryshme

Shqipëri
Pikat kufitare në Shqipëri, Kapshtica dhe Kakavija mbi 10 orë pa sistem të përpunimit të të dhënave

Pikat kufitare në Shqipëri, Kapshtica dhe Kakavija mbi 10 orë pa sistem të përpunimit të të dhënave

Shqipëri
Kontrabandë me ushqime, ilaçe dhe naftë në Kapshticë, arrestohen 3 persona

Kontrabandë me ushqime, ilaçe dhe naftë në Kapshticë, arrestohen 3 persona

Shqipëri
​Bllokohen mbi 12 mijë euro në Kapshticë

​Bllokohen mbi 12 mijë euro në Kapshticë

Kronika e Zezë
Greqia shtynë afatin e bllokimit për kalimin kufitar në Kapshticë

Greqia shtynë afatin e bllokimit për kalimin kufitar në Kapshticë

Shqipëri
Shtyhet afati i bllokimit të Kapshticës, nuk lejohet lëvizja në hyrje dhe në dalje të Greqisë

Shtyhet afati i bllokimit të Kapshticës, nuk lejohet lëvizja në hyrje dhe në dalje të Greqisë

Shqipëri
​Bllokohet kalimi në Kapshticë, qytetarët presin në radhë pasi u përfundon vlefshmëria e testit

​Bllokohet kalimi në Kapshticë, qytetarët presin në radhë pasi u përfundon vlefshmëria e testit

Shqipëri
Shqipëri: Radhët në Kapshticë, emigrantët kalojnë natën nëpër autobusë

Shqipëri: Radhët në Kapshticë, emigrantët kalojnë natën nëpër autobusë

Shqipëri
Tension në Kapshticë, emigrantët nuk lejojnë kamionët të kalojnë

Tension në Kapshticë, emigrantët nuk lejojnë kamionët të kalojnë

Shqipëri