Pas një viti të kaluar në karantinë, është e sigurt të themi që të gjithë presim me padurim një verë të mbushur me argëtim.

Në krye të blerjeve për rroba banje perfekte, ne gjithashtu kemi nevojë për disa pjesë për t’u kombinuar – dhe Lizzo ka zgjedhur të duhurat.

Për Lizzon nuk është e hera e parë që ajo zgjedh aksesorë argëtues, dhe kombinimi i saj i fundit me syze dielli të gjelbra neon dhe një fustan të prerë portokalli është një pamje që as nuk e dinim se na nevojitej si inspirim.

Duke shpërndarë në Instagram veshjen e saj të fundit, Lizzo postoi një seri fotografish.

Fotogria e parë tregon Lizzon me syzet ikonike të diellit, së bashku me rroba banje me fije me rripa të gjelbër dhe një fustan të prerë portokalli.

Ajo e kompletoi veshjen me disa vathë të mëdhenj dhe unaza ari, dhe në fotografinë e dytë mund të vëreni detajet e arit në anën e kornizës së syzeve të saj gjithashtu.

Lizzo përfundon pamjen me një bisht flokësh gjithëpërfshirës epik me skaje ombre, dhe ju mund ta përdorni komplet pamjen si inspirim. /Telegrafi/