LAJMI I FUNDIT:

Studenti gjeti edhe jashtëqitje në lavamanin e kuzhinës (Foto)

Studenti gjeti edhe jashtëqitje në lavamanin e kuzhinës (Foto)

Matt Sterling që banonte me disa student në Bristol të Anglisë, kur është kthyer nga pushimi ka gjetur papastërti shumë të madhe.

Jashtëqitjet në lavaman, e përshkruajnë më së miri se në çfarë gjendje e kanë lënë ata banesën dhe janë larguar, transmeton Telegrafi.


Papastërtia e tmerrshme në kuzhinë

“Pjatat ishin bërë bashkë me taketuket e mbushura me bishta cigaresh. Frigoriferi përplot me ushqim të mykur dhe shumë mbeturina”, ka shkruar mes tjerash Sterling.

Për më keq, studenti i juridikut kishte vetëm edhe dy ditë për ta lëshuar banesën dhe është dashur të kryej pastrimin vet, që të mos ndëshkohej. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Fun
Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Fun
Imagjinoni të ktheheni në shtëpi të lodhur nga puna dhe të gjeni këtë skenë: Si do të reagonit?

Imagjinoni të ktheheni në shtëpi të lodhur nga puna dhe të gjeni këtë skenë: Si do të reagonit?

Fun
Tetë gjëegjëza të vështira për t’u zgjidhur - a mund t’i zgjidhësh pa e lexuar përgjigjen e saktë?

Tetë gjëegjëza të vështira për t’u zgjidhur - a mund t’i zgjidhësh pa e lexuar përgjigjen e saktë?

Fun
Një qen dramatik habiti të gjithë me reagimin e tij kur pronari i pastroi putrat

Një qen dramatik habiti të gjithë me reagimin e tij kur pronari i pastroi putrat

Interesante
Një grua nga Uganda lind binjakët në moshën 70-vjeçare, tre vjet më parë në të njëjtin spital solli në jetë edhe një vajzë

Një grua nga Uganda lind binjakët në moshën 70-vjeçare, tre vjet më parë në të njëjtin spital solli në jetë edhe një vajzë

Interesante
Kalo në kategori