Më 30 gusht, 29 vjeçarja njoftoi se po priste një djalë në një postim në Instagram. “Unë … dhe dy djemtë e mi të preferuar”, shkroi ajo në mbishkrimin shoqërues.

Reklama

Pas njoftimit emocionues, bukuroshja bionde vazhdoi të punonte, duke promovuar filmin e saj Holidate.

Për këto paraqitje në shtyp, aktorja befasoi me një larmi paraqitjesh të bukura që vërtetonin edhe një herë se shtatzënia nuk pamundëson ndjekjen e trendeve.

Emma Roberts konfirmon se po pret një djalë me të dashurin Garrett Hedlund Emma Roberts konfirmon se po pret një djalë me të dashurin Garrett Hedlund

Në fund të fundit, fustani i luleve që përputhej në mënyrë të përkryer me maskën e saj mbrojtëse të fytyrës ishte ai që morri vëmendje.

Më poshtë gjeni të gjitha dukjet fantastike të Roberts gjatë kësaj periudhe:

Reklama

/Telegrafi/