Aktorja dhe producentja Sharon Stone është një nga divat më të mëdha të Hollywoodit në çdo mënyrë, përfshirë edhe modën

Ajo e tregoi edhe një herë kur doli për darkë me një mike.

Sharon ishte me një mike në restorantin e njohur italian “Toscana” në Los-Angeles, ndërsa ajo erdhi në darkë në një kombinim të mrekullueshëm, transmeton Telegrafi.

Ajo kombinoi xhinse rastësore të zbukuruara me një zinxhir, një këmishë të bardhë, një triko shumë të hollë dhe një xhaketë në një nuancë të butë rozë.

Sharon i shtoi atlete të bardha kombinimit, dhe në vend të një çante më të zakonshme që të tjerët do të zgjidhnin me atlete dhe këto xhinse, ajo zgjodhi një çantë të vogël elegante rozë saten me një pullë të madhe kristali.

Ajo tregoi se sa e lehtë është të kombinosh copa veshjesh të stileve të ndryshme dhe rezultati është një kombinim i lezetshëm dhe komod.

Sharon nuk është skllave e tendencave dhe nuk lodhet nga rregullat e imponuara të modës. Kjo është e qartë nga pjesët e veshjeve që ai zgjedh, ndër të cilat janë prerje të ndryshme, me kusht, rinore të xhinseve.

/Telegrafi/