0Shares

Vazhdimi i seancës plenare të Kuvendit të Republikës së Kosovës, i paralajmëruar të mbahet të enjten, më 15 shkurt 2018, në orën 10:00, me kërkesë të kryeministrit është shtyrë për një ditë tjetër.

Në këtë seancë ishte paraparë interpelanca e kryeministrit për ngritjen e pagave të zyrtarëve qeveritar

Haradinaj me anë të një vendimi, muaj më parë kishte vendosur të ia rriste pagën vetës dhe anëtarëve të kabinetit qeveritar, teksa e pezulloi para një muaji. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)