Të enjten, Hidden Valley dhe Saweetie, njoftuan fillimin e bashkëpunimit të tyre me kompaninë Crocs.

Reklama

Aty shihen një palë sandale ngjyrë krem me detaje të gjelbra për t’i ngjarë erëzave të fermës.

Koleksioni shoqërues nëntë-pjesësh frymëzohet nga ushqimet si krahët e pulës, pica dhe perimet.

View this post on Instagram

A post shared by icy bae (@saweetie)

Nëse kjo ju ndez oreksin, bëhuni gati, pasi bashkëpunimet e fundit të Crocs me të famshëm si Justin Bieber, Post Malone dhe Bad Bunny janë shitur menjëherë.

Dhe bashkëpunimi i Saweetie me Hidden Valley do të jetë edhe më i vështirë për fansat për t’u blerë, pasi koleksioni i kufizuara do të jetë i disponueshëm vetëm për blerje në internet përmes një sistemi vizatimi.

Reklama

Foto: Crocs

Fansat mund të vizitojnë Crocs.com nga 16 shtatori në orën 2 pasdite deri më 20 shtator në orën 12 pasdite për të pasur një shans për të blerë sandalet me sasi të kufizuara në dispozicion. /Telegrafi/

Reklama