LAJMI I FUNDIT:

Sateni është i përsosur për mbrëmje: E veshim në shtatë mënyra të shkëlqyera

Sateni është i përsosur për mbrëmje: E veshim në shtatë mënyra të shkëlqyera

Ky material me shkëlqim të veçantë ka zënë vend të veçantë në botën e modës prej shekujsh

Reklama

Sot është i dëshirueshëm në mbrëmje, me të do të keni nevojë për sa më pak bizhuteri, sepse është i fuqishëm në çdo edicion.

Ka disa trashësi të satenit – më i hollë është zakonisht për fustanet, pak më i trashë shkon për kostumet dhe çantat.

Karakterizohet nga ndjesia e tij luksoze, kjo është arsyeja pse shpesh është i domosdoshëm në koleksionet e mbrëmjes, transmeton Telegrafi.

Veshja e frymëzuar në formë korseje është një përzierje e përsosur e stilit tradicional dhe modern.

Pjesa e sipërme prej sateni na kujton vitet tetëdhjetë, e ka edhe atë ngjyrën efektive.

Takat me dekorime do të lartësojnë çdo veshje mbrëmjeje.

Një bluzë saten është e mirë për zyrën dhe me disa bizhuteri të lezetshme bëhet një bukuri e mbrëmjes.

Fundi i këtij stili ka kohë që sundon skenën, forma midi është më e kërkuara.

Kostumi ka një anë të stilit me diell, është shumë i rrjedhshëm dhe i rehatshëm. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Dikur ishte ndër modelet kryesore, nuk ka asnjë operacion plastik dhe në moshën 54 vjeçare guxon të pozojë e zhveshur

Dikur ishte ndër modelet kryesore, nuk ka asnjë operacion plastik dhe në moshën 54 vjeçare guxon të pozojë e zhveshur

Femra
Pesë femrat më të stiluara këtë javë: Pamela është e patejkalueshme, palltoja e Angelina Jolie-s është ëndrra e çdo femre

Pesë femrat më të stiluara këtë javë: Pamela është e patejkalueshme, palltoja e Angelina Jolie-s është ëndrra e çdo femre

Moda
Kjo është çështja në të cilën shumica e çifteve nuk pajtohen!

Kjo është çështja në të cilën shumica e çifteve nuk pajtohen!

Në çift
Ke fytyrë të rrumbullakët? Ja disa prerje flokësh që shkojnë më shumë për çdo formë

Ke fytyrë të rrumbullakët? Ja disa prerje flokësh që shkojnë më shumë për çdo formë

Flokë dhe stil
Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Keshilla Modë
Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Moda
Kalo në kategori