LAJMI I FUNDIT:

Pesë femrat më të stiluara këtë javë: Perla dhe triko sportive

Pesë femrat më të stiluara këtë javë: Perla dhe triko sportive

Kjo grua është një ikonë e padiskutueshme e stilit

Reklama

Zonjat e famshme pothuajse nuk dalin kurrë të veshura me diçka që nuk është aprovuar më parë nga stilistët e njohur, por megjithatë, ndodh që ato të vishen vetë dhe më pas – shkëlqejnë.

Nga Charlize Theron te Katie Holmes, e cila prej vitesh na frymëzon me kombinime të thjeshta në dukje të modës, këtë javë në rubrikën për Femrën më së miri të Veshur, ka pasur edhe disa që nuk kemi rastin t’i shohim shpesh në publik dhe janë të njohura për stilin e tyre të rafinuar.

Këtë javë, në garën për më mirë të veshura, u shfaqën edhe Diane Kiton, edhe bukuroshja Alessandra Ambrosio, gjithsesi na duket se gjithë vëmendjen e ka marrë Charlize gjithmonë interesante, e cila fitoi me kombinimin e saj të pazakontë dhe dukjen gjithmonë të përsosur, transmeton Telegrafi.

1. Jennifer Lopez

Backgrid USA / Profimedia

JLo – divë si gjithmonë.

2. Charlize Theron

Splash / Profimedia

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit këtë javë zgjodhi kombinimin dhe ngjyrën perfekte që nxjerr në pah sytë e saj blu.

3. Diane Keaton

Abaca Press / Profimedia

Legjenda Diane Keaton vazhdon t’i përmbahet stilit të saj të njohur që ne e kemi adhuruar për dekada.

4. Alessandra Ambrosio

Backgrid USA / Profimedia

Ajo duket gjithmonë e veshur me stil të përditshëm dhe pse jo kur çdo gjë që vesh duket spektakolare.

5. Katie Holmes

Shutterstock Editorial / Profimedia

Tonet e tokës, siluetat klasike janë gjithmonë zgjedhja e saj. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
E shpallur si femra më tërheqëse në botë, Ashley Graham rrëfen se në moshën 12 vjeçare i kishin thënë të humbte peshë

E shpallur si femra më tërheqëse në botë, Ashley Graham rrëfen se në moshën 12 vjeçare i kishin thënë të humbte peshë

Femra
Gruaja e George Clooney rrëfen sekretin e bukurisë dhe shkëlqimit

Gruaja e George Clooney rrëfen sekretin e bukurisë dhe shkëlqimit

Femra
‘Duket mirë për moshën e saj’ – Anne Hathaway merr komplimente për dukjen gjatë një interviste

‘Duket mirë për moshën e saj’ – Anne Hathaway merr komplimente për dukjen gjatë një interviste

Femra
Ja si duket trupi i gruas më magjepsëse në botë: Burrat nuk mund t'i heqin sytë nga ajo

Ja si duket trupi i gruas më magjepsëse në botë: Burrat nuk mund t'i heqin sytë nga ajo

Psikoprofil
Provoni reduktimin e njollave të diellit në lëkurë me përbërës natyralë

Provoni reduktimin e njollave të diellit në lëkurë me përbërës natyralë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Arsyet dhe sjellja e femrave që tradhtojnë

Arsyet dhe sjellja e femrave që tradhtojnë

Në çift
Kalo në kategori