Regjisorja e “Booksmart”, 37 vjeç, mori pjesë në sfilatën e “Love Parade” të Gucci-t e mbushur me yje në Hollywood javën e kaluar, e ulur në rreshtin e parë me sytjena të tejdukshme të shoqëruara me një korse dhe fund të drejtë.

Dhe mesa duket ajo ka aksesuar pamjen me një shenjë të vogël nga i dashuri Styles, 27 vjeç, i cili aktualisht po bën turne në të gjithë vendin.

Fansat vunë re se Wilde kishte vendosur atë që dukej të ishte një gjerdan kryq ari i këngëtarit.

Një vajzë u bë virale në TikTok duke vënë në dukje detajin. “Dua të vdes”, ka shkruar ajo në video.

Reklama
@luvslovescherry

i want to die #harrystyles #oliviawilde #hs

♬ Last Kiss – Johnsmith8o

“E lumtur për të. Shumë e trishtuar për mua”, komentoi një person, ndërsa disa fansa të tjerë theksuan se Wilde thjesht mund të kishte vendosur një gjerdan të ngjashëm me atë të yllit të popit. /Telegrafi/

Reklama