I shkon çdo teni, kombinohet perfekt dhe ngre feminitetin në nivel tërësisht të ri

Edhe pse, sipas të gjitha gjasave, ky vit ishte lajmëruar si vit i ngjyrave neoni dhe të zjarrta, ndodhi pikërisht e kundërta, transmeton Telegrafi.

Ngjyra e cila që tani ka dalë në pah si më e popullarizuara si në pistat e modës ashtu edhe në rrjetet shoqërore është e butë dhe suptile, andaj, për dallim nga ato ngjyrë neoni, është e përshtatshme për çdo rrobë veshjesh.

A post shared by Lorna (@lornaluxe) on Nov 12, 2018 at 8:36am PST

Dhe fjala është për nuancën ngjyrës së verdhë të zbehtë, sikur ngjyra e gjalpit, e cila ka vërshuar Instagramin dhe është imponuar si trend kryesor për pranverën e cila është në prag.

A post shared by CAMILA COELHO (@camilacoelho) on Jan 26, 2019 at 5:58am PST

Edhe pse ngjyra e verdhë viteve të fundit është shumë e popullarizuar, varianti i saj më i butë ka efekt ndryshe nga e zjarrta, andaj është shumë më e lehtë të kombinohet.

Dhe pikërisht ajo që shkon bash me të gjitha ngjyrat, e bën edhe zëvendësim të freskët për nuancat klasike neutrale, siç është ajo bezhë.

Vishni rrobat në këtë ngjyrë dhe lini anash rrobat e errëta të cilat i keni bartur gjithë dimrit.

Vishni funde, fustane, pantallona apo triko ngjyrë të shndritshme të verdhë, përshtateni me xhinse, dhe krijoni kombinimin fitimtar të modës.

A post shared by NOOR (@queenofjetlags) on Apr 5, 2018 at 8:23am PDT

Pra, kemi përfunduar që është e popullarizuar, i shkon çdo teni dhe lehtë kombinohet, andaj besojmë që nuk ju duhen më shumë arsye që edhe ju këtë sezon… /Telegrafi/