Edicioni i sivjetmë i ‘Screen Actors Guild Awards’ është mbajtur online për shkak të pandemisë së coronavirusit.

Në këtë mënyrë i ka penguar shumë aktore dhe aktorë që të sjellin elegancën dhe glamurin e tyre gjatë parakalimit të rëndomtë në tepihun e kuq.

Megjithatë, shumë prej tyre i kanë shfrytëzuar rrjetet sociale duke u zbukuruar dhe kanë pozuar e shpërndarë imazhe për fansat e tyre.

Kerry Washington (Foto: Instagram/kerrywashington)

Viola Davis, Kerry Washington, Nicole Kidman, Emma Corin, Jared Leto e Josh O’Connor, ishin në mesin e atyre që kanë shpërndarë imazhe në rrjetet sociale. /Telegrafi/

Nicole Kidman (Foto: Instagram/nicolekidman)

Jared Leto (Foto: Instagram/jaredleto)

Viola Davis (Foto: Instagram/violadavis)

View this post on Instagram

A post shared by Emma Corrin (@emmalouisecorrin)

Josh O’Connor (Foto: Instagram/joshographee)