0Shares

Të keni një lëkurë modeleje, të mahnitshme dhe rrezatuese nuk është një gjë aq e vështirë sa mendoni – dhe as që duhet të jetë e tillë. Truku për këtë? Gjithçka gjendet në mënyrën si përgatiten.

Sigurohuni që fytyra juaj është në gjendje ‘tip top’ duke e pastruar dhe duke u kujdesur siç duhet për të para se ta aplikoni grimin apo makijazhin.

Në videon e mëposhtme, aktorja dhe stilistja Teni Panosian tregon si kujdeset ajo personalisht për lëkurën e saj. Për më shumë, ndiqeni videon më poshtë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)