Kështu duket një ikonë e stilit të Nju Jorkut: Katie Holmes ia përshtati veshjet verore qytetit të madh!

Edhe pse ditët e fundit të verës na rikthejnë në një realitet me të cilin vështirë se do të mësohemi përsëri, ato sjellin edhe freskim kur bëhet fjalë për stilin.

Për një ditë në New York, Katie bashkoi disa pjesë veshjesh të preferuara të modës verore, transmeton Telegrafi.

Këmishën e bardhë me përmasa të mëdha që kemi veshur këtë verë, të veshur mbi një kostum banje ose pantallona të shkurtra, Kate i ka bashkuar me pantallonat e preferuara verore – të bëra nga materiali i lehtë dhe me këmbë të gjera.

Me syze dielli të mëdha, me një stil të rastësishëm flokësh dhe një grim minimal, dukja e Katie Homes bashkoi atë më të mirën e sezonit të verës.

Katie gjeti një truk të thjeshtë të modës në një çantë lëkure dhe këpucë lëkure loafer të zeza prej lëkure dhe në ngjyrë të zezë. Këta dy aksesorë të thjeshtë të modës janë gjithçka që ju nevojitet për t’i dhënë të preferuarave tuaja të verës një freskim elegant.

Sa ju pëlqen ky edicion i aktores së famshme dhe ikonës së modës?

/Telegrafi/