LAJMI I FUNDIT:

Këmbë të holla për vetëm dhjetë minuta

Këmbë të holla për vetëm dhjetë minuta

Këmbët janë ndër atributet më të rëndësime të feminitetit, ndërkaq këmbët e holla dhe të gjata nuk është aq e vështirë t’i keni.

Në të vërtetë, nevojiten vetëm dhjetë minuta tri herë në javë të bëni ushtrime të duhura.

Nëse keni nevojë për disa lëvizje për të bërë verën tuaj të mahnitshme, ju prezantojmë disa ushtrime që ju ndihmojnë për të marrë formën e këmbëve që deshironi.

Dhe pasi të përdorni muskujt e këmbëve të cilët janë muskujt më të mëdhenj në trup, ju do të rrisni djegien e kalorive dhe do të humbni peshë


Pra, për ditët e ngrohta ju këshillojmë që këtë herë t’ia filloni me kohë, transmeton Telegrafi.

Vishni tutat tuaja të preferuara dhe klikoni “play”, sepse këto video përmbajnë ushtrimet më të rëndësishme, të cilat do t’ju ndihmojnë që t’i skalisni këmbët tuaja për një kohë të shkurtër.

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Truku viral i Anne Hathaway për buzët më të plota u shikua 5.9 milionë herë: “Të gjithë më shikonin sikur të kisha tri koka”

Truku viral i Anne Hathaway për buzët më të plota u shikua 5.9 milionë herë: “Të gjithë më shikonin sikur të kisha tri koka”

Estetikë
Sytë e kureshtarëve mbetën tek thonjtë Jennifer Lopez me nuancën e veçantë

Sytë e kureshtarëve mbetën tek thonjtë Jennifer Lopez me nuancën e veçantë

Manikyr dhe pedikyr
Nëse jeni fillestare në aplikimin e 'make-upit' kjo metodë për vendosjen e vijës është për ju

Nëse jeni fillestare në aplikimin e 'make-upit' kjo metodë për vendosjen e vijës është për ju

Femra
Fëmijët e talentuar kanë katër karakteristika, pohon ekspertja

Fëmijët e talentuar kanë katër karakteristika, pohon ekspertja

Fëmija juaj
Truku “magjik” me rrip që do t’ju bëjë të dukeni më e gjatë

Truku “magjik” me rrip që do t’ju bëjë të dukeni më e gjatë

Moda
Kombinimi më i mirë veror për femrat mbi 50 vjeçe: Fsheh të gjitha të metat dhe ju bën të dukeni më të reja

Kombinimi më i mirë veror për femrat mbi 50 vjeçe: Fsheh të gjitha të metat dhe ju bën të dukeni më të reja

Moda
Kalo në kategori