0Shares

Ndryshoni bishtalecin tuaj demode dhe pa shije, në diçka mahnitëse, duke përdorur këto metoda moderne.

Të gjithë mendojnë se bishtaleci është mënyra më e mirë kur shkojmë në palestër, shkollë apo shtëpi, por pse kjo të mos jetë një paraqitje mbresëlënëse, transmeton Telegrafi.

Kemi katër teknika interesante, për të lidhur bishtalecin më lehtë dhe shpejtë.

Gjithashtu, në këtë video është edhe një super teknikë, që e ngritë bishtalecin e juaj, duke përdorur tokëza të zeza metali, që tek ne quhen edhe “gjashtëshe”.

Prandaj, shikoni këtë video dhe krijoni një stil modern të flokëve.

Provoni stilin e juaj të parapëlqyer dhe na dërgoni fotografitë në komente. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)