Aktorja hollivudiane dhe këngëtare ka bërë ndryshim në imazhin e vet

Jennier Lopez (49) investon mjaft në dukjen e saj dhe falë trajnimeve të përkushtuara dhe ushqimit linjën e vet e ka sjell deri në perfeksion, transmeton Telegrafi.

Diva latine është e njohur për flokët e saj të gjatë, të cilat i kuron shumë, mirëpo tani ka vendosur për një ndryshim të vogël të imazhit.

Në të vërtetë, aktorja është fotografuar duke dalë nga palestra me flokë goxha të shkurtër.

Me frizurën e re qartas nuk u është shmangur paparacëve të cilët këtë moment e kanë shënuar, ndërkaq kur fotografia është publikuar në rrjetet sociale të internetit ka zgjuar shumë interesim.

Edhe pse të gjithë janë mësuar me flokët e gjatë, shumica e kanë komentuar që edhe kjo gjatësi i rri bukur.

Natyrisht, ka pasur edhe të tillë të cilët nuk e kanë pritur mirë këtë dhe kanë shkruar që ky ndryshim nuk i është nevojitur. /Telegrafi/