Nuk është sekret që krahas punës së saj krijuese, Julia Fox u bë e famshme në fillim të këtij viti pas një romance të stuhishme me Kanye West.

Edhe pse, duke thënë këtë, ne duhet t’i japim meritat aty ku duhet, sepse ajo ishte në të vërtetë muza e Josh Safdie kur ai shkroi “Uncut Gems”.

Ndërsa ishte në lidhje me Ye, aktorja debutoi një grim interesant sysh, i cili shpejt u shndërrua në pamje karakterizuese të saj.

Dhe kjo ishte, sigurisht, dukja e saj e zezë dramatike e trashë. Ajo madje zbuloi në në Instagram gjatë Javës së Modës në Paris se Kanye ishte “artisti i saj i grimit i preferuar”.

Julia Fox shkon për të blerë ushqime me të brendshme dhe çizme xhins Julia Fox shkon për të blerë ushqime me të brendshme dhe çizme xhins
Reklama

Që atëherë, Julia është parë duke shfaqur pamjen në ngjarje të shumta të modës dhe vetëm muajin e kaluar, ajo madje dha një ‘tutorial’ në Instagram mbi mënyrën se si e arrin pamjen.

Reklama

Sidoqoftë, pikërisht kur pamja ishte gati të dilte për verën e 2022, Julia provoi diçka të re.

Julia Fox duket shumë ndryshe pa grimin e saj të veçantë të syve, teksa shfaqet rrugëve të New York-ut me çizme të larta me platformë dhe fustan elegant Julia Fox duket shumë ndryshe pa grimin e saj të veçantë të syve, teksa shfaqet rrugëve të New York-ut me çizme të larta me platformë dhe fustan elegant

Dhe tha se risia nuk është gjë tjetër veçse specialiteti i Kendall Jenner, vetullat e zbardhura.

Ajo ka kaluar nga një ekstrem në tjetrin dhe është shumë larg (e kundërta polare, në fakt) nga pamja e errët e syve, duke e bërë atë pak a shumë të panjohur.

A mund të jenë vetullat e zbardhura specialiteti i fundit e Julia-s? Vetëm koha do ta tregojë! /Telegrafi/

Reklama