Jessica Alves është zotuar të ndalojë së kryeri operacione plastike pasi ka shpenzuar më shumë se një milion euro në 91 procedura në dy dekadat e fundit.

Reklama

Influencerja transgjinore zbuloi në një bisedë ekskluzive me MailOnline se nuk është e interesuar të ndjekë ‘përsosmërinë’ dhe ndihet shumë më e sigurt tani që po jeton jetën e saj si grua.

Ndërsa Jessica pranoi se ka ende plane për një operacion të 13-të të hundës, si dhe liposuksion të plotë të trupit ajo më pas dëshiron të ndalojë së bëri operacione përgjithmonë.

Ajo shpjegoi: “Unë jam larg perfeksionit, as nuk dua të jem perfekte, por ka disa gjëra që duhet t’i rregulloj para se të mbarojë vera… atëherë do të mbaroj për jetë me operacione plastike”.

Reklama
Bella Hadid thotë se ndihej si 'motra e shëmtuar' në krahasim me Gigin dhe është pishman që bëri një ndërhyrje në hundë në moshën 14-vjeçare Bella Hadid thotë se ndihej si 'motra e shëmtuar' në krahasim me Gigin dhe është pishman që bëri një ndërhyrje në hundë në moshën 14-vjeçare
Reklama

38-vjeçarja zbuloi gjithashtu se ajo tani ndjeu ‘vlefshmërinë përfundimtare’ si grua pasi u zgjodh si ambasadore e markës për Fashion Nova.

Personazhi televiziv ka paraqitur një kukull Barbie për xhirimet e saj të fundit me markën dhe tha për përhapjen “Më pëlqeu! Barbie përfaqëson përsosmërinë e një forme femërore dhe është argëtuese dhe lajkatare të krahasohesh me kukullën”. /Telegrafi/