0Shares

Një stil i ri i flokëve është truku më i mirë i çdo gruaje për të marrë vëmendjen e meshkujve.

Stili i ri i flokëve di ta bëjë një grua të ndihet e lumtur, joshëse dhe me plot vetëbesim, transmeton Telegrafi.

Por, pavarësisht kësaj, shpeshherë është e vështirë të vendosni se cili stil i flokëve ju përshtatet më së miri.

Prandaj, me ndihmën e stilistëve të flokëve Larry Sims dhe Matt Fugate, më poshtë i keni disa nga stilet më të mira të flokëve, të cilat do t’ju bëjnë të dukeni klasike:

Selfie time on @hairbymelindak Who wants a feature?? Tag #mondaypixietime I'll look at it today and tomorrow Also tag #BEEHASH

A post shared by PixieCut ? ShortHair ? Blogger (@nothingbutpixies) on Jun 12, 2017 at 3:30pm PDT

Why not ?

A post shared by Charissa Thompson (@charissajthompson) on Apr 2, 2015 at 6:20pm PDT

Weave Crush Wednesday. ? I just love some extensions, ya know?? I also clearly love some gold wire. ✨ #braidcation

A post shared by KRISTIN ESS HAIR (@kristin_ess) on Jan 4, 2017 at 7:03pm PST

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)