0Shares

Sezona festive ka filluar, ndërsa me të edhe sezona e fotografive të reja në rrjete sociale!

Nuk keni kohë apo para të shkoni në sallone të bukurisë dhe të bëheni gati për këtë sezon? S’ka problem, sepse më poshtë e keni një listë me disa stile interesante të flokëve, të cilat nuk janë tejet të lehta.

Vetëm zgjedheni stilin e preferuar, dhe bëhuni gati për të festuar! /Telegrafi/

strong AND pretty. get you a BFF that can do both. ??

A post shared by KRISTIN ESS HAIR (@kristin_ess) on Apr 1, 2017 at 2:37pm PDT

Love it sissy ➰➰ #nrsistafeature @ayeciara ・・・

A post shared by NaturalR⃝ootS⃝ista™ (@naturalrootsista) on Mar 22, 2017 at 5:47am PDT

•• Sunday Mail Shoot •• hair by me • makeup @joey_kate_ • @orbehair

A post shared by JANELLE•AMBER•HAIR? (@janelleamber_hair) on Nov 20, 2017 at 2:23pm PST

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)