Aktorja britanike Isabella Charlotta Poppius vesh një fustan ideal për ditët kalimtare

Ajo para pranverës këtë fustan e stilizon me çizme të larta të bardha dhe me aksesorë shumëngjyrëshe të modës.

Ditët para pranverës sikur janë krijuar për kombinime të fustanit dhe çizmeve.

Formulat e ngjyrave si kjo ngrenë humorin dhe lajmërojnë ditë e ngrohta, transmeton Telegrafi.

Kombinimi i fustaneve valëvitës me çizme është njëra ndër mënyrat më të lehta që me stil të ndiqni këtë trend.

/Telegrafi/