Jennifer Lopez (51) tregoi edhe një herë se çfarë do të thotë stil i mirë dhe si duhet të duket një zonjë

Ajo eci me një fustan me lule me një prerje të përsosur.

Ky model është perfekt, nëse doni të fshihni ndonjë kilogram të tepërt, transmeton Telegrafi.

Ky fustan i rri mirë çdo figure dhe thekson belin, duke krijuar vizualisht një figurë të orës së rërës, ndërsa kjo është ajo që shumica e grave dëshirojnë të arrijnë.

Përveç prerjes që është shumë e popullarizuar këtë sezon, vetë dizajni është në krye të listës së modës.

Ne mund të shohim lule në veshjet çdo verë, por këtë vit është për një nuancë më e popullarizuar.

Nëse ju pëlqejnë stilizimet femërore dhe me valëvitje, sigurohuni që të merrni një fustan si ai i veshur nga Jay Lo.

/Telegrafi/