LAJMI I FUNDIT:

Fotot e Jennifer Lopez-it pa grim fare dhe pa fotoshop: Vitet, megjithatë kanë lënë gjurmë të pashlyeshme

Fotot e Jennifer Lopez-it pa grim fare dhe pa fotoshop: Vitet, megjithatë kanë lënë gjurmë të pashlyeshme

Na duket që është e kuruar 24 orë në ditë, ndërsa pikërisht Lopez shëtit rrugëve fare pa grim!

Reklama

Njëra ndër femrat më të bukura në botë, sipas mendimit të shumicës, në decenien e gjashtë të jetës duket sikur i ka, së paku, 20 vjet më pak!

Shumica mendon që fotot e Jennifer Lopez-it janë bërë me fotoshop në masë të madhe, mirëpo, fotografitë e publikuara kohë më parë ato thënie i demantojnë tërësisht! – transmeton Telegrafi.

Me krenari ka treguar edhe gjurmët të cilat koha i ka lënë në fytyrën e saj. Ato rrudha nuk e shqetësojnë aspak dhe dashuria e saj e ripërtërirë me aktorin Ben Affleck sigurisht që kontribuoi në paraqitjen e saj të mrekullueshme. Ata të dy veprojnë dhe duket se ndihen si adoleshentë.

Çifti prej muajsh nuk është ndarë nga njëri-tjetri dhe pamjet kureshtare dhe fotografët nuk i shqetësojnë as kur shkëmbejnë dashuri.

Teksa Jennifer e gjeti sërish veten në qendër të vëmendjes së publikut, u shfaqën foto të shumta të saj pa grim, filtra dhe photoshop.

Shikoni se si duket kjo divë latine në një version krejtësisht natyral:

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Dy fustane elegante për zonjat mbi 50 vjeç: Modele që janë një zgjedhje e shkëlqyer për veshjen e ditës dhe të mbrëmjes

Dy fustane elegante për zonjat mbi 50 vjeç: Modele që janë një zgjedhje e shkëlqyer për veshjen e ditës dhe të mbrëmjes

Moda
Kim Kardashian pozoi me sutjena prej 18 mijë dollarësh që mezi ia mbulonin gjoksin

Kim Kardashian pozoi me sutjena prej 18 mijë dollarësh që mezi ia mbulonin gjoksin

Femra
Fustani provokues i Zendayas në Paris, kombinim mode që e nxori ‘triumfuese’

Fustani provokues i Zendayas në Paris, kombinim mode që e nxori ‘triumfuese’

Femra
E fshehta pas dukjes së mrekullueshme të Jennifer Aniston, aktorja ndjek katër rregulla çdo ditë

E fshehta pas dukjes së mrekullueshme të Jennifer Aniston, aktorja ndjek katër rregulla çdo ditë

Femra
Femrat të cilat nuk i kanë bajamet dhe zorrën qorre, janë më të plleshme se të tjerat

Femrat të cilat nuk i kanë bajamet dhe zorrën qorre, janë më të plleshme se të tjerat

Për nënat
Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Keshilla Modë
Kalo në kategori