LAJMI I FUNDIT:

Fitoni dhurata ekskluzive nga Samsung në foleja.com

Fitoni dhurata ekskluzive nga Samsung në foleja.com

Samsung një ndër brendet më të njohura në botën e teknologjisë, sjell një promovim shumë tërheqës me paketë dhuratash si Fit3, Buds FE, Tab A9, pasi që të keni bërë blerjen e njërit prej celularëve samsung të cilët mund ti gjeni në foleja.com

Pajisjet e tyre të fundit e kanë të integruar inteligjencën artificiale për të përmirësuar eksperiencën e përdoruesve në mënyra të ndryshme. Nga monitorimi i shëndetit deri te cilësia e zërit në dëgjim, teknologjitë e integruara me AI sjellin një përparim të pamohueshëm.

Përdoruesit e teknologjisë janë të ftuar të eksplorojnë dhe të përfitojnë nga teknologjitë më të fundit të integruara me AI, të ofruara në platformën foleja.com.

Celulari Samsung Galaxy S23 FE ofron një performancë të jashtëzakonshme dhe siguron një përvojë të shpejtë në përdorim, falë procesorit të fuqishëm dhe memories së zgjerueshme.

Celulari Samsung Galaxy S24 përmban karakteristika të përparuara që e bëjnë atë një zgjedhje të shkëlqyer për ata që kërkojnë një pajisje të fuqishme dhe të përballueshme.

Samsung Galaxy Z Flip5 vjen me një ekran të përkulur që shfaq imazhe të qarta dhe të ndritshme në një formë kompakte, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyer për ata që duan një celular të lehtë për të mbajtur dhe për të përdorur në mënyrë të përshtatshme.

Blini një nga celularët Samsung Galaxy S23 FE, S24, ose Z Flip5 5G dhe përfitoni dy dhurata të mrekullueshme, Fit3 dhe Buds FE. Këto pajisje të avancuara janë të përkryera për jetën tuaj të përditshme dhe për aktivitetin fizik.

Samsung Galaxy Z Fold5 me një dizajn tërheqës dhe performancë të shkëlqyeshme, ky celular shënon një hap të madh përpara në botën e celularëve inteligjentë duke përdorur teknologjitë më të fundit për të siguruar që përdorimi i aplikacioneve të jetë i shpejtë dhe i qëndrueshëm.

Samsung Galaxy S24 Ultra ofron një performancë të shkëlqyeshme dhe me një kapacitet prej 12 GB RAM dhe 256 GB ROM siguron që përdoruesit të kenë mjaftueshëm hapësirë për të ruajtur të gjitha aplikacionet e tyre të preferuara, fotografitë dhe videot pa ndonjë pengesë.

Për një përvojë më ekskluzive, zgjedhni celularin Samsung Galaxy Z Fold5 ose S24 Ultra dhe fitoni dhurata si Fit3, Buds FE, Tab A9, për të përjetuar teknologjinë më të fundit nga Samsung.

Për të marrë këto dhurata, dhe informata më të hollësisishme klikoni në këtë link.

Oferta zgjat deri më 05.05.2024.

Në trend Ekonomi

Më shumë
Deri në 1 mijë euro për familje për të mbështetur instalimin e sistemit për energjinë e ripërtëritshme - hapet thirrja

Deri në 1 mijë euro për familje për të mbështetur instalimin e sistemit për energjinë e ripërtëritshme - hapet thirrja

Ekonomi
Peci shpërndau vaksina nga ajri kundër tërbimit: Është sëmundje vdekjeprurëse që bartet nga kafsha tek njeriu

Peci shpërndau vaksina nga ajri kundër tërbimit: Është sëmundje vdekjeprurëse që bartet nga kafsha tek njeriu

Ekonomi
Kompania Turistike Shpejtimi ofron nisje çdo ditë në drejtim të Shëngjinit dhe Velipojës

Kompania Turistike Shpejtimi ofron nisje çdo ditë në drejtim të Shëngjinit dhe Velipojës

Kompania Turistike Shpejtimi
UBT renditet në mesin e top 100 universiteteve në botë në fushën e arkitekturës dhe inxhinierisë civile

UBT renditet në mesin e top 100 universiteteve në botë në fushën e arkitekturës dhe inxhinierisë civile

UBT
Ti në pauzë, a e lyn a e ngjyn?

Ti në pauzë, a e lyn a e ngjyn?

Perfetta Pashteta
A don me ditë qysh me u dok ma s'miri?

A don me ditë qysh me u dok ma s'miri?

Melodia Px
Kalo në kategori