LAJMI I FUNDIT:

A është kjo martesa më e shkurtër ndonjëherë? Për shkak të një fjale të bashkëshortit, gruaja vendosi të shkurorëzohej pas 3 minutash

A është kjo martesa më e shkurtër ndonjëherë? Për shkak të një fjale të bashkëshortit, gruaja vendosi të shkurorëzohej pas 3 minutash
Reklama

Shumica e njerëzve, kur e gjejnë shpirtin binjak dhe vendosin të qëndrojnë së bashku, ne nuk mendojnë për fundin e asaj marrëdhënieje, por përkundrazi për vazhdimin “derisa vdekja të na ndajë” .

Megjithatë, jo çdo gjë është gjithmonë kaq e mrekullueshme dhe përrallore, kështu që disa martesa prishen pas disa vitesh, muajsh, madje edhe minutash.


Po, e lexuat mirë – minuta.

Përkatësisht, një çift i martuar nga Kuvajti vendosën ta kurorëzojnë lidhjen e tyre me një martesë që zgjati tre minuta.

Siç shkruan Mirror, nusja ka rënë aksidentalisht duke dalë nga kisha dhe bashkëshorti i saj, me të cilin sapo ishte martuar, ka qeshur me atë që i ka ndodhur dhe e ka quajtur “budallaqe” para të gjithëve.

Gruaja u zemërua dhe i kërkoi zyrtarit të martesave të zgjidhte menjëherë martesën e tyre me shkurorëzim.

Shumë sugjeruan se ajo kishte të drejtë që e anuloi martesën, sepse nëse burri i saj sillet kështu në fillim, ai ndoshta nuk do ta respektojë atë në vitet në vijim. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një grua në Ugandë lindi binjakë në moshën 70-vjeçare pasi mbeti shtatzënë përmes metodës IVF

Një grua në Ugandë lindi binjakë në moshën 70-vjeçare pasi mbeti shtatzënë përmes metodës IVF

Interesante
I pastrehu në Itali fitoi 37 mijë euro në lotari, nuk mund të tërhiqte paratë për shkak të dokumenteve të skaduara – megjithatë autoritetet e ndihmuan

I pastrehu në Itali fitoi 37 mijë euro në lotari, nuk mund të tërhiqte paratë për shkak të dokumenteve të skaduara – megjithatë autoritetet e ndihmuan

Interesante
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Interesante
Vietnamezi i cili u ankua për dhimbje koke me muaj të tërë zbuloi se kishte shkopinj në kafkën e tij

Vietnamezi i cili u ankua për dhimbje koke me muaj të tërë zbuloi se kishte shkopinj në kafkën e tij

Interesante
Pamje horror - burri ndjeu se familja e tij po vëzhgohej nga dikush, më pas zbuloi përmes kamerave diçka që nuk do ta besonte kurrë

Pamje horror - burri ndjeu se familja e tij po vëzhgohej nga dikush, më pas zbuloi përmes kamerave diçka që nuk do ta besonte kurrë

Interesante
Kalo në kategori