Ylli i “The Crown”, Emma Corrin, u shfaq në Emmy Awards që u mbajt në Londër të dielën.

Ajo u shfaq me një fustan me ngjyrë të verdhë nga marka Miu Miu dhe një kapuç të kombinuar me fustan. Kapuçin shumë prej ndjekëseve të saj e krahasuan me kapuç të notit.

Thonjtë e gjatë me ngjyrë të zezë, aktorja 25-vjeçare i tregoi me një palë doreza në ngjyrën e fustanit, që e kishin të hapur pjesën e gishtave.

Pati shume njerëz që e krahasuan pamjen e saj me filmin “Përralla e shërbëtores”, por shumë të tjerë ishin adhurues të pamjes së saj.

Reklama

Është e mundur që Corrin iu drejtua linjës së bukurisë të përfolur të Harry Styles për pamjen e tyre të thonjve gjatë natës.

Reklama

Ndryshe, kjo ishte hera e parë që aktorja u nominua për një çmim Emmy. /Telegrafi/