Nëse ka diçka që Cardi B di të bëjë (përveç, si të jetë një nga reperet më të mira në botë dhe të bëj maskat e flokëve), është paraqitja reale.

Këtë javë ajo është bashkuar në radhët e të famshmeve që po ndajnë fytyrat e tyre të famshme, pa grim me të gjithë botën.

Deri më tani kemi parë Hailey Bieber, Selena Gomez, Kylie Jenner dhe shumë të tjera t’i bashkohen këtij trendi.

Të gjitha lajmet nga Të famshmet pa grim Të gjitha lajmet nga Të famshmet pa grim

Cardi B postoi videon e saj natyrale këtë javë për fansat duke i falënderuar ata për mbështetjen në lidhje me bashkëpunimin e ri me Reebok, por duke kërkuar durim pas shitjes së tyre.

Ajo mund të dëgjohet duke thënë ndër të tjera: “Unë as nuk mund ta kuptoj si njerëzit po më shajnë sepse atletet e mia Reebok janë shitur tashmë. Dhe është si, çfarë doni të bëj njerëz? Nuk është faji im! Nuk është faji im që ju njerëz jeni mbështetësit më të mirë ndonjëherë”.

View this post on Instagram

A post shared by Cardi B (@iamcardib)

Në video ajo duket se është duke pushuar, pa grim, dhe gati për gjumë. Pa dyshim, Cardi B duket e mahnitshme në këtë paraqitje. /Telegrafi/