Megan Fox zbuloi një pamje të re bionde të hënën, ndërsa mbështeti të fejuarin e saj Machine Gun Kelly në premierën e dokumentarit të tij Hulu “Machine Gun Kelly’s Life in Pink” në New York.

Ylli i “Jennifer’s Body”, i transformoi flokët e saj brune në një nuancë bionde mahnitëse, me hije rozë dhe dukej si një Barbie reale me një fustan të hollë rozë, i cili ekspozonte dekoltenë e saj të gjerë dhe këmbët e tonifikuara.

Megan zgjodhi fustan rozë, duke kombinuar edhe taka seksi rozë me rripa, që nxirrnin në pah pedikyrin e saj rozë, së bashku me një manikyr pastel.

35-vjeçarja i besoi pamjen kreatores shqiptare për një fustan tjetër me prerjet e saj të veçanta që nxirrte në pah format e saj në mënyrën më të mirë.

Megan Fox ndërroi takat me atlete në dasmën italiane të Kourtney dhe Travis Megan Fox ndërroi takat me atlete në dasmën italiane të Kourtney dhe Travis

Ylli vendosi qerpikë voluminozë, një nuancë skuqjeje në faqe dhe një shkëlqim rozë të lehtë në buzët e saj.

Bukuroshja e “Transformers” nuk zgjodhi asnjë aksesor për natën, përveç unazës së saj të fejesës smerald nga MGK, pasi la pamjen e saj tërheqëse të bënte të gjithë punën. /Telegrafi/