LAJMI I FUNDIT:

Dy trajtime të bukurisë që realizohen në kushte shtëpie, pa të cilat damat do ta kishin të vështirë

Dy trajtime të bukurisë që realizohen në kushte shtëpie, pa të cilat damat do ta kishin të vështirë

Këto dama dëshmojnë se mund të dukeni dhe ndjeheni mirë edhe me trajtime jo të kushtueshme!

Ato i pëlqejnë shumë këto trajtime, tani e kanë të vështirë ta mendojnë jetën pa to.

 Tracee Ellis Ross: Duar të buta si bebe

Tracee Ellis Ross hidraton mbi duart e lara dhe të plasaritura duke aplikuar një balsam me bazë lanoline, pastaj i mbulon ato me një palë çorape për 10 minuta.

Lanolina riparon dhe rihidraton lëkurën dhe çorapët ndihmojnë përbërësit të depërtojnë më mirë.

Kelly Ripa: Flokë voluminoze

Kelly Ripa krijon volum të mahnitshëm me shiritin e një robdishani!

Kelly Ripa (Foto: Sean Zanni/Patrick McMullan via Getty Images/Guliver)

Procesi: Vendosni shiritin mbi pjesën e sipërme të kokës, në mënyrë që të varet në mënyrë të barabartë nga të dy anët, pastaj ndani flokët e lagur në dy seksione mbi supe. Bëni bishtalec në të dy anët, largojini kur të thahen.  /Telegrafi/

Reklama