Ashley Graham bëri një pushim nga ajo që duket si një provë veshjesh për të shkrepur disa fotografi para pasqyrës dhe për të treguar pamjen e saj.

Për rastin, modelja kombinoi një triko ngjyrë kafe me pantallona të shkurtra të zeza biçiklete, një çantë të zezë dhe sandale me taka.

Një lidhëse flokësh super e madhe u shtua për pamje më të mirë.

Foto: Instagram

Pra, nëse keni tërhequr pantallonat e shkurtra të çiklizmit për motin e ngrohtë të verës, mund të ndryshoni mendim pas këtij kombinimi fantastik dhe të filloni përdorimin e tyre qysh tani.

Ndiqni shembullin e Graham dhe rrezikoni t’i vishni ato tani me triko, duke shtuar dozën e dukjes interesante dhe të kompletuar me taka. /Telegrafi/

Foto: Instagram