Alicia Keys tregoi një model të ri flokësh në Billboard Music Awards.

Këngëtarja debutoi me flokët e gjata deri në bel, të arritura fal parukave të gjata.

Efekti i përgjithshëm nuk ishte asgjë mahnitëse, megjithëse aspak ajo që prisnim. Keys zakonisht bashkëpunon me stilisten e famshme Nai’vasha Johnson, e cila mendohet se është forca krijuese që qëndron pas pamjes së mbrëmshme.

Ato kanë bashkëpunuar edhe më parë por kurrë më parë nuk e kemi parë Keys kështu, me balluke që i mbulonin ballin dhe fije të drejta të shkëlqyera që kalonin pranë belit “Ana e re e Alicia për t’ju prezantuar. Gëzohem që u njohëm”, shkroi ajo në Instagram.

Jennifer Lopez vjen përsëri me një ndryshim flokësh Jennifer Lopez vjen përsëri me një ndryshim flokësh

Kohëve të fundit balluket duket se po bëjnë një rikthim si trend, pasi Jennifer Lopez dhe Bella Hadid ishin ndër vajat e famshme që para Keys u bashkuan në këtë stilim. /Telegrafi/

View this post on Instagram

💅🏾💅🏾💅🏾💋💋💋

A post shared by Alicia Keys (@aliciakeys) on Oct 14, 2020 at 5:03pm PDT