LAJMI I FUNDIT:

Air Albania me aeroplanin “Migjeni” nis fluturimet drejt Italisë

Air Albania me aeroplanin “Migjeni” nis fluturimet drejt Italisë

Aeroplani i ri Boing me emrin “Migjeni” i kompanisë Air Albania është nisur këtë të hënë drejt destinacioneve italiane.

Reklama

Air Albania do fluturojë në Romë, Milano dhe Bolonja me çmime konkurruese dhe shërbime të plota në avion, përfshi edhe ushqimin.

Avioni i parë drejt Italisë ka çuar pasagjerë në Romë, ndërsa sot në mëngjes niset drejt Malpensas në Milano, kurse pasdite do të udhëtojnë në Bolonja. /TCH/

Në trend Lajme

Më shumë
Musliu-Shoshi publikon disa kërcënime: Më erdhën si rezultat i deformimit të qëllimshëm nga Gërvalla

Musliu-Shoshi publikon disa kërcënime: Më erdhën si rezultat i deformimit të qëllimshëm nga Gërvalla

Lajme
MAPL tregon nëse do të paguhen kryetarët e Zubin Potokut dhe Zveçanit, të cilët nuk po shkojnë në objektet komunale

MAPL tregon nëse do të paguhen kryetarët e Zubin Potokut dhe Zveçanit, të cilët nuk po shkojnë në objektet komunale

Lajme
Analistët për situatën në veri: Presioni ndërkombëtar është për formimin e Asociacionit

Analistët për situatën në veri: Presioni ndërkombëtar është për formimin e Asociacionit

Donjeta Zeqiraj
Tensionet në veri,

Tensionet në veri, "Vatra" i bën thirrje Qeverisë së Kosovës të zbatojë kërkesat e Uashingtonit

Lajme
Veprimtari Berisha: Turp që askush nuk iu gjet afër Rugovës kur u mor peng nga Millosheviqi

Veprimtari Berisha: Turp që askush nuk iu gjet afër Rugovës kur u mor peng nga Millosheviqi

Lajme
Kurti vizitoi segmentin e rrugës Plavë-Sharr: Realizimi i punimeve ka përfunduar rreth 70 për qind

Kurti vizitoi segmentin e rrugës Plavë-Sharr: Realizimi i punimeve ka përfunduar rreth 70 për qind

Lajme
Kalo në kategori