LAJMI I FUNDIT:

Adele shihet me buzë jashtëzakonisht më të fryra se zakonisht

Adele shihet me buzë jashtëzakonisht më të fryra se zakonisht

Ajo mahniti një turmë prej 65 mijë njerëzish disa herë nga koncertet e saj në BST Hyde Park javën e kaluar.

Reklama

Dhe pasi u kthye në SHBA, Adele shkoi për darkë me të dashurin e saj Rich Paul dje (e mërkurë) në Beverly Hills – duke pasur buzë më të fryra se zakonisht.

Ndërsa 34-vjeçarja mori kohë për t’u çlodhur nga performancat e saj në Mbretërinë e Bashkuar, ajo ende nuk i ka dhënë fansave një datë për shfaqjet e saj të planifikuara në Las Vegas, të cilat u anuluan me vetëm 24 orë njoftim në fillim të këtij viti.

Këngëtarja u nis për në restorantin grek dhe mesdhetar Avra ​​me të dashurin e saj, me një kombinim krejt të zi për mbrëmjen.

Adele thotë se dëshiron të ketë fëmijë të tjerë me partnerin e ri Rich Paul
Lexo po ashtu Adele thotë se dëshiron të ketë fëmijë të tjerë me partnerin e ri Rich Paul

Me flokët e saj bionde në një stil të drejtë, çehrja e Adelës dukej gjithashtu natyrale.

Megjithatë, buzët e saj ishin dukshëm më të fryra se zakonisht, në dukje më të mëdha se pak ditë më parë në Hyde Park. /Telegrafi/