LAJMI I FUNDIT:

Disa mënyra si të vishni xhemper-fustanet këtë dimër

Disa mënyra si të vishni xhemper-fustanet këtë dimër

Blini që sot njërin ndër rrobat më të dashura për sezonin e dimrit!

Do të bindeni që xhemper-fustanet janë rrobë e pashmangshme për çdo sezon dimri!

Të ngrohtë, të këndshëm, – fustanet trendi janë gardërobë ideale gjatë muajve të dimrit kur dëshironi të dukeni joshëse, por njëherësh edhe që të visheni trashë.

Pa marrë parasysh a do ta vishni me çizme të gjata apo të shkurtra, kjo rrobë mode përshtatet me të gjitha, transmeton Telegrafi.

Falë zgjedhjes së madhe të ngjyrave, mund të zgjidhni nuancat e preferuara dhe t’i përshtatni në njërën nga këto mënyra të cilat po jua prezantojmë në videon në vijim.

/Telegrafi/


Në trend Femra

Më shumë
Filtri që po

Filtri që po "tmerron" përdoruesit në TikTok - a dukemi me të vërtetë kështu siç na paraqet ky efekt në platformë?

Femra
Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Keshilla Modë
Si ta zgjosh fantazinë e çdo mashkulli

Si ta zgjosh fantazinë e çdo mashkulli

Në çift
Metoda sekrete të grimit, për t'i bërë sytë të duken më të mëdhenj

Metoda sekrete të grimit, për t'i bërë sytë të duken më të mëdhenj

Femra
A është ky trendi më i çuditshëm - influencerja

A është ky trendi më i çuditshëm - influencerja "qëndis" veshët për t'u dukur si vathë, videoja merr 8.6 milionë shikime në TikTok

Moda
Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Bebja këtu
Kalo në kategori