0Shares

Zakonisht moda e inspiruar nga Disney përmban shumë ngjyra, por kësaj radhe, një palë këpucë të cilat kanë qenë duke qarkulluar në Instagram po konsiderohen si tejet të lezetshme dhe të përsosura nga fansat e Disney-t.

Fjala është për takat ‘Minnie Mouse’, të cilat kanë dizajn tejet elegant, ndërsa në foton e mëposhtme mund të shihni se në pjesën e pasme të këpucëve gjenden veshët e Minnie.

Meritat për këto take i ka brendi i këpucëve Oscor Tiye dhe dizajneri italian Muaddi. /Telegrafi/

Our Spring Summer '17 collection is available now exclusively at @netaporter. Image from the #ss17 campaign shot in Los Angeles at the #SheatsGoldsteinResidence. Our creative director @aminamuaddi wanted to create a contrast between John Lautner's sharp architecture and Oscar Tiye's playful femininity through the images shot by photographer @livincool and art directed by power stylist @ericapelosini in Beverly Hills. #oscartiye #ss17

A post shared by OSCAR TIYE (@oscartiye) on Dec 4, 2016 at 8:11am PST

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)