Ky model është sikur i krijuar për ditët e zymta

Do të dëshironi ta kaloni gjithë vjeshtën me këtë fustan. Kemi nevojë për diçka që do të na ngrohë, mirëpo njëherësh të duket moderne.

Në atë rast, fustani-triko është zgjedhja më e mirë, transmeton Telegrafi.

View this post on Instagram

A post shared by So Gorgeous (@sogorgeousofficial) on Oct 15, 2020 at 11:49pm PDT

Këtë sezon sërish është në trend ky model i fustanit në kombinim me çizme të gjata.

Në këtë model do të ndiheni rehat, mirëpo njëherësh do të dukeni edhe shumë femërore.

Aktuale do të jenë bash të gjitha ngjyrat dhe modelet absolutisht të të gjitha gjatësive.

View this post on Instagram

A post shared by Hannah Cooper (@hancooper_) on Oct 14, 2020 at 10:22am PDT

E gjithë veshja do të duket edhe më interesante nëse i shtoni një rrip interesant, kapelë apo beretë.

Janë ideale për të shkuar në punë apo për një shëtitje të shkujdesur në qytet. Do të lini përshtypje të mirë kudo që të shfaqeni.

View this post on Instagram

A post shared by Gem ✨ Fashion – Mental Health (@gemmalouisebunting) on Oct 15, 2020 at 10:00am PDT

/Telegrafi/