LAJMI I FUNDIT:
Diego Simeone

Diego Simeone

475 Artikuj

Supersulmuesi që refuzoi Atleticon për “frikën e Simeones” dhe Real Madridin për Florentino Perezin

Supersulmuesi që refuzoi Atleticon për “frikën e Simeones” dhe Real Madridin për Florentino Perezin

La Liga
Simeone u përfshi në një përplasje të ashpër me drejtorin sportiv të Dortmundit, situata ishte afër të dilte nga kontrolli

Simeone u përfshi në një përplasje të ashpër me drejtorin sportiv të Dortmundit, situata ishte afër të dilte nga kontrolli

Liga e Kampionëve
Alarmohen gjigantët italianë, Diego Simeone konfirmon dëshirën për rikthim në Serie A

Alarmohen gjigantët italianë, Diego Simeone konfirmon dëshirën për rikthim në Serie A

Serie A
Simone pas kualifikimit: Nuk ishte koha për të kërkuar, por për të dhënë

Simone pas kualifikimit: Nuk ishte koha për të kërkuar, por për të dhënë

Liga e Kampionëve
“Jo fjalë, na duhen vepra” – Diego Simone kërkon përmbysjen përballë Interit

“Jo fjalë, na duhen vepra” – Diego Simone kërkon përmbysjen përballë Interit

Liga e Kampionëve
“Ishte ndeshja që donim, besoj se mund ta rikthejmë” – Simeone i bindur në Atleticon e tij

“Ishte ndeshja që donim, besoj se mund ta rikthejmë” – Simeone i bindur në Atleticon e tij

Liga e Kampionëve
Inter pret Atletico Madridin në “Giuseppe Meazza”, formacionet zyrtare

Inter pret Atletico Madridin në “Giuseppe Meazza”, formacionet zyrtare

Liga e Kampionëve
Simeone vlerëson shumë Interin: Është skuadra më në formë në Evropë

Simeone vlerëson shumë Interin: Është skuadra më në formë në Evropë

La Liga
Zbulohen fjalët që Simeone i tha Modricit në derbin e Madridit, kroati i mori me sportivitet dhe vetëm qeshi

Zbulohen fjalët që Simeone i tha Modricit në derbin e Madridit, kroati i mori me sportivitet dhe vetëm qeshi

La Liga
Simeone lavdëron Real Madridin dhe presidentin Florentino Perez

Simeone lavdëron Real Madridin dhe presidentin Florentino Perez

La Liga
Lista me 11 trajnerët më të paguar në botë – më i paguari në La Liga, i fundit në listën nga Liga Premier

Lista me 11 trajnerët më të paguar në botë – më i paguari në La Liga, i fundit në listën nga Liga Premier

Ndërkombëtare
“Mendojnë se ne jemi të gjithë budallenj”, Diego Simeone zbulon një gjë të bezdisshme për gjyqtarët

“Mendojnë se ne jemi të gjithë budallenj”, Diego Simeone zbulon një gjë të bezdisshme për gjyqtarët

La Liga
U përplasën verbalisht gjatë ndeshjes, çfarë ndodhi në të vërtetë mes Vinicius dhe Simeones?

U përplasën verbalisht gjatë ndeshjes, çfarë ndodhi në të vërtetë mes Vinicius dhe Simeones?

La Liga
“Real Madridi është me siguri ekipi më i mirë në botë”, Simeone me komplimente për rivalët pasi i eliminoi

“Real Madridi është me siguri ekipi më i mirë në botë”, Simeone me komplimente për rivalët pasi i eliminoi

La Liga
Gjiganti i La Ligas interesohet për shërbimet e Amir Rrahmanit

Gjiganti i La Ligas interesohet për shërbimet e Amir Rrahmanit

Serie A
Ish-ylli i Atletico Madridit zbulon pseudonimin fyes të Diego Simeones për Messin

Ish-ylli i Atletico Madridit zbulon pseudonimin fyes të Diego Simeones për Messin

La Liga
Serie A të bëhet gati për Diego Simeonen, e konfirmon vetë trajneri

Serie A të bëhet gati për Diego Simeonen, e konfirmon vetë trajneri

Serie A
Pse u bë virale fotografia e vjetër e Diego Simeones me një bashkëlojtar të tij pas ndeshjes Real Madrid-Napoli?

Pse u bë virale fotografia e vjetër e Diego Simeones me një bashkëlojtar të tij pas ndeshjes Real Madrid-Napoli?

Liga e Kampionëve
Diego Simeone emëron tre trajnerë që do të dëshironte ta pasonin te Atletico Madridi

Diego Simeone emëron tre trajnerë që do të dëshironte ta pasonin te Atletico Madridi

La Liga
Simeone: Morata është në të njëjtin nivel me Haalandin

Simeone: Morata është në të njëjtin nivel me Haalandin

La Liga
Motra rregulloi gjithçka rreth kontratës së re të Diego Simeones: Ai nuk do të jetë më i paguar në botë si trajner

Motra rregulloi gjithçka rreth kontratës së re të Diego Simeones: Ai nuk do të jetë më i paguar në botë si trajner

La Liga
Diego Simeone refuzoi sauditët, zgjat kontratën me Atletico Madridin

Diego Simeone refuzoi sauditët, zgjat kontratën me Atletico Madridin

La Liga
“Lojtarët po shkojnë në Arabi për para”, ylli i Atletico Madridit flet për fenomenin e ‘ikjes’ së lojtarëve në Lindjen e Mesme

“Lojtarët po shkojnë në Arabi për para”, ylli i Atletico Madridit flet për fenomenin e ‘ikjes’ së lojtarëve në Lindjen e Mesme

Ndërkombëtare
“Unë isha më i miri, ai ishte më i keqi”: Michael Owen rikujton kartonin e kuq të David Beckham ndaj Argjentinës

“Unë isha më i miri, ai ishte më i keqi”: Michael Owen rikujton kartonin e kuq të David Beckham ndaj Argjentinës

Ndërkombëtare


mob5