Nëse keni parë ndonjëherë Gigi dhe Bella Hadid dhe keni mbetur pa fjalë nga stili perfekt i motrave, njihuni me Mimi Cuttrell.

Cuttrell është një stiliste me qendër në New York e cili ka vite që punon me motrat dhe është gjithashtu gruaja që mund të marr meritat për shumë nga veshjet e tyre, transmeton Telegrafi.

Ajo tregon pesë veshjet që duhet të keni në gardërobën tuaj:

Një palë xhinse

Një setër

Bella Hadid (Foto: Andreas Rentz/Getty Images/Guliver)

Bluzë të thjeshtë

Pantallona të përkryera

Këmishë e bardhë

Gigi Hadid (Foto: Julien M. Hekimian/Getty Images For Karl Lagerfeld/Guliver )

/Telegrafi/