0Shares

Këpucët nuk janë thjeshtë një aksesorë por shumë më tepër, për brendin Steve Madden këpucët përfaqësojnë një stil jetese dhe identifikim i karakterit.

Në vitin 1990 Madden filloi të përpilonte dizajne të këpucëve të punuara me shumë kujdesë dhe detaje, pas punës së vazhdueshme lindi marka Steve Madden tashmë e njohur globalisht dhe e kërkuar në të gjithë botën. Me dizajnet unike dhe kreative, Steve Madden arriti të formonte një nga markat më të njohura të modës, produktet e të cilës mund ti gjeni edhe në vendin tonë falë dyqanit të njohur Gentli Shoes.

Elemente të përjetshme klasike dhe moderne të kombinuara së bashku kanë bërë që Steve Madden të jetë zgjedhja e shumë personaliteteve me famë botërore, tani që është e mundur edhe në vendin tonë, pse mos të jetë edhe zgjedhja juaj.

Trendet e sezonit verorë kanë pushtuar tregun, mirëpo zgjedhja juaj mund të jete unike po aq sa jeni ju, me sandalet ose këpucët e verës nga Steve Madden përveç që do të keni mundësi të tregoni pedikyrin tuaj të freskët, do të keni këpucë që kombinohen me çdo veshje.

Këpuceve tuaja mund t’i shtoni madhështinë e kombinimit me një nga çantat unike të po të njejtës markë dhe kështu veshja juaj të finalizohet në një vepër të bukur arti dhe ju te arrini pamjen glamuroze të cilën çdo kush do të ëndrronte.

Për më shumë modele të Steve Madden dhe brendeve tjera të njohura, vizitoni Gentli Shoes.Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)