LAJMI I FUNDIT:

Produktet e bukurisë jo më shumë se 20 dollarë që të famshmit përdorin në tapetin e kuq

Produktet e bukurisë jo më shumë se 20 dollarë që të famshmit përdorin në tapetin e kuq

Si një nga traditat më të mëdha të Hollywoodit, koha e parakalimit në tepih të kuq është kur mund të presësh që të famshmit të mundohen vërtet shumë për dukjen e tyre.

Reklama

Yjet përdorin produktet më të mira por, nuk do të thotë që të gjitha të jenë shumë të shtrenjta.

Më poshtë gjeni disa nga produktet:

Revlon Super Lustrous Matte Lipstick in So Lit

Dove Care Between Washes Clarifying Dry Shampoo

L’Oréal Paris Colour Riche Matte Lip Liner in In-Matte-Uated With You

Dove Style + Care Smooth & Shine Heat Protection Spray

L’Oréal Paris Colour Riche Matte Lipstick in Doesn’t Matte-R

CoverGirl TruBlend Undercover Concealer

Maybelline City Mini Palette in Urban Jungle

L’Oréal Paris Enchanted Paradise Blush dhe  L’Oréal Paris Infallible 24 HR Fresh Wear Foundation