LAJMI I FUNDIT:

Po bëhet një trend i ri i pranverës: Ky manikyr është krijuar posaçërisht për Jennifer Lopez!

Po bëhet një trend i ri i pranverës: Ky manikyr është krijuar posaçërisht për Jennifer Lopez!

Këtë herë ajo ka shkurtuar thonjtë në një mënyrë tjetër!

Reklama

Jennifer Lopez zgjedh pothuajse gjithmonë manikyrin njëngjyrësh për thonjtë e saj dhe mban vazhdimisht një gjatësi mesatare, transmeton Telegrafi.

Mirëpo, në kuadër të stilimit, të cilin e kishte përgatitur për “iHeartRadio Music Awards”, ajo vendosi të eksperimentonte pak sa i përket manikyrit.

Edhe kësaj radhe për rregullimin e thonjve të këngëtares së njohur është kujdesur Tom Bachik.

Domethënë, është një manikyr minimalist shumë elegant, por absolutisht në trend, me detaje shtesë, që e bëjnë të veçantë.

Në përputhje me aktualitetin, thonjtë janë të zgjatur dhe në formë ovale, të kornizuar në të bardhë. Baza është e natyrshme, por kufiri i hollë i ngjyrës së artë e bën atë veçanërisht interesant, duke krijuar efektin e një perlë të vërtetë.

Manikyri francez është ende zgjedhja e duhur, por e rafinuar në krahasim me atë tradicionale, e cila ishte zbukuruar me një formë thonjsh katror dhe një fund të thjeshtë të bardhë.

Ky manikyr, të cilin Jennifer e solli për eventin e rëndësishëm të përmendur, është një frymëzim perfekt për të gjitha rastet e rëndësishme dhe elegante që na presin në periudhën e ardhshme, me theks të veçantë tek dasmat. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Fëmijët që bëjnë këto 12 gjëra, kanë tru ‘shumë të ndjeshëm’ dhe ky konsiderohet një avantazh

Fëmijët që bëjnë këto 12 gjëra, kanë tru ‘shumë të ndjeshëm’ dhe ky konsiderohet një avantazh

Prindër dhe fëmijë
Georgina Rodriguez duket mahnitëse me veshje tradicionale arabe

Georgina Rodriguez duket mahnitëse me veshje tradicionale arabe

Femra
Hailey Bieber ndjek trendin ‘no pants’: Dalja pa pantallona në Paris e vuri në qendër të vëmendjes

Hailey Bieber ndjek trendin ‘no pants’: Dalja pa pantallona në Paris e vuri në qendër të vëmendjes

Femra
Burri do t’ju tradhtojë, edhe pse keni martesë të lumtur: Ja përse

Burri do t’ju tradhtojë, edhe pse keni martesë të lumtur: Ja përse

Këshilla dhe arsye
A duhet të rruhet regjioni pubik gjatë shtatzënisë?

A duhet të rruhet regjioni pubik gjatë shtatzënisë?

Shtatzëna
Muaji i parë i shtatzënisë: Nuk jeni as të vetëdijshme se trupi juaj po ju dërgon një sinjal se ngjizja ka ndodhur

Muaji i parë i shtatzënisë: Nuk jeni as të vetëdijshme se trupi juaj po ju dërgon një sinjal se ngjizja ka ndodhur

Shtatzëna
Kalo në kategori