Ky model ekstrem i xhinseve të shkurtra që zbulon vithet në mënyrë shumë të pashije, ka shastisur femrat në gjithë botën

Shitorja e Internetit PrettyLittleTing shet xhinse të shkurtra, të cilat, sipas mendimit të shumicës, janë ekstrem të pashembullta, transmeton Telegrafi.

Gjatë disa viteve të fundit në modë janë xhinset e shqyera, xhaketat, mirëpo megjithatë a është tepruar tepër shumë?

Dhe derisa nga ana e përparme ky model duket si edhe çdo xhinse i zakonshëm, nga ana e prapme është aq i shqyer saqë në tërësi zbulon prapanicën.

Nga kjo shitore theksojnë që ky model do të japë “një dozë serioziteti në sjellje”, ndërkaq ne pyesim në cilën mënyrë të saktë dikush do të na kuptojë seriozisht derisa e bartim këtë model ekstrem të gardërobës. /Telegrafi/