Lori Harvey tregoi guxim në darkën e saj të ditëlindjes.

Modelja festoi ditëlindjen e 25-të me një festë në Nobu Malibu, ku u vesh për të bërë përshtypje kominoshe me Prada (2700 dollarë) me stampim rozë e zi, shoqëruar me një çantë (2450 dollarë).

Siç raportoi Page Six, i dashuri i Harvey, Michael B. Jordan, planifikoi dhe pagoi për befasinë, pavarësisht se nuk ishte në gjendje të merrte pjesë vetë – me gjasë për shkak të punës së tij në “Creed III” si yll dhe regjisor.

View this post on Instagram

A post shared by Lori Harvey (@loriharvey)


Një frekuentues i festës i tha Page Six se menaxheri i modeles, Tre Thomas, bëri një njoftim në festë: “Michael ju do dhe nuk mund të jetë këtu sonte, por shijoni natën tuaj”.

Miqtë e famshëm të Harvey, Normani dhe Ryan Destiny, ishin të pranishëm, megjithatë, si dhe stilistja e yllit, Maeve Reilly. /Telegrafi/