LAJMI I FUNDIT:

Kohët e fundit flokët topuz janë një zgjidhje gjithnjë e më e zakonshme dhe e shpejtë

Kohët e fundit flokët topuz janë një zgjidhje gjithnjë e më e zakonshme dhe e shpejtë

Ka shumë mënyra për ta bërë atë

Reklama

Një parukiere tregoi mënyrën se si e bën një topuz për vete shpejt dhe thjesht, kështu që mund të përpiqeni ta bënin vetë menjëherë.

Ajo filloi duke lidhur një bisht në majë koke. Më pas ajo tërhoqi të gjithë gjatësinë e flokëve përpara në mënyrë që të mbulonte fytyrën e saj dhe përdori një llastik tjetër flokësh.

ë fund, ajo lidhi fundin e flokëve dhe i ndau në dy pjesë brenda shiritit të flokëve për të bërë një vrimë, të cilën e tërhoqi mbi topuz, transmeton Telegrafi.

Në këtë mënyrë ajo mblodhi të gjithë flokët dhe shmangi shfaqjen e llastikut me të cilin i kishte lidhur.

Këtë frizurë mund ta bëni shpejt dhe lehtë dhe është i përshtatshëm për të gjitha rastet.

 #messybunhairstyle #messybunhack #hairhacks #hairtutorial #easyhairideas #schoolhairstyles ♬ Originalton – speed up songs

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Dikur ishte ndër modelet kryesore, nuk ka asnjë operacion plastik dhe në moshën 54 vjeçare guxon të pozojë e zhveshur

Dikur ishte ndër modelet kryesore, nuk ka asnjë operacion plastik dhe në moshën 54 vjeçare guxon të pozojë e zhveshur

Femra
Pesë femrat më të stiluara këtë javë: Pamela është e patejkalueshme, palltoja e Angelina Jolie-s është ëndrra e çdo femre

Pesë femrat më të stiluara këtë javë: Pamela është e patejkalueshme, palltoja e Angelina Jolie-s është ëndrra e çdo femre

Moda
Kjo është çështja në të cilën shumica e çifteve nuk pajtohen!

Kjo është çështja në të cilën shumica e çifteve nuk pajtohen!

Në çift
Ke fytyrë të rrumbullakët? Ja disa prerje flokësh që shkojnë më shumë për çdo formë

Ke fytyrë të rrumbullakët? Ja disa prerje flokësh që shkojnë më shumë për çdo formë

Flokë dhe stil
Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Keshilla Modë
Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Moda
Kalo në kategori