LAJMI I FUNDIT:

Kim Kardashian pozoi me sutjena prej 18 mijë dollarësh që mezi ia mbulonin gjoksin

Kim Kardashian pozoi me sutjena prej 18 mijë dollarësh që mezi ia mbulonin gjoksin
(Foto: Instagram/kimkardashian)
Reklama

Kim Kardashian ka postuar fotografi në rrjetet sociale duke pozuar me një sutjena Gucci prej 18.000 dollarësh (17.170 euro) që mezi ia mbulonin gjoksin.

Sutjenat prej diamanti kanë qenë pjesë e spektaklit të markës së famshme në vitin 2019 dhe janë dizajnuar nga Alessandro Michele.


42-vjeçarja kishte veshur edhe pantallona mëndafshi me vlerë 1.650 dollarë (1.574 euro) dhe një mantel me vlerë 3.600 dollarë (3.435 euro).

(Foto: Instagram/kimkardashian)

“Gjithçka është Gucci”, është shprehur ajo në përshkrim dhe për shkak të këtij edicioni të guximshëm ka mbledhur komplimente të shumta në Instagram dhe mbi dy milionë pëlqime disa orë pas publikimit.

Së fundmi, Kim tërhoqi vëmendjen në Javën e Modës në Paris me një fustan mëndafshi që i vinte në pah dekoltenë e harlisur.

(Foto: Instagram/kimkardashian)

Por, ajo që tërhoqi vëmendjen ishte se Anna Wintour ktheu kokën në drejtimin tjetër kur Kardashian kaloi pranë saj. Ato u ulën pranë njëra-tjetrës dhe pas pak Anna u ngrit për të ndërruar vendet.

Kim Kardashian injorohet nga Anna Wintour gjatë sfilatës së Victoria Beckham në Paris
Lexo po ashtu Kim Kardashian injorohet nga Anna Wintour gjatë sfilatës së Victoria Beckham në Paris

Shumë besojnë se me këtë lëvizje ajo ia ka bërë të qartë Kimit se nuk e duron dot. Videoja u bë virale në rrjetet sociale. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Heidi Klum dhe vajza e saj vazhdojnë bashkëpunimin duke prezantuar një koleksion të ri të të brendshmeve

Heidi Klum dhe vajza e saj vazhdojnë bashkëpunimin duke prezantuar një koleksion të ri të të brendshmeve

Femra
Palltot e lëkurës, fiksimi i gocave të famshme për këtë sezon

Palltot e lëkurës, fiksimi i gocave të famshme për këtë sezon

Moda
Jennifer Lopez në një kombinim biznesi, por të relaksuar: Atlete për të shkuar në zyrë, pse jo?

Jennifer Lopez në një kombinim biznesi, por të relaksuar: Atlete për të shkuar në zyrë, pse jo?

Moda
Cikli menstrual dy herë në muaj: Shtatë shkaktarët e këtij fenomeni

Cikli menstrual dy herë në muaj: Shtatë shkaktarët e këtij fenomeni

Këshilla dhe arsye
Vjehrra juaj është vërtet toksike apo keni sajuar? Sinjalet e fshehura e zbulojnë atë, nëse flet kështu për fëmijët dhe paratë...

Vjehrra juaj është vërtet toksike apo keni sajuar? Sinjalet e fshehura e zbulojnë atë, nëse flet kështu për fëmijët dhe paratë...

Këshilla dhe arsye
Koka e butë e bebit. Çfarë duhet të bëjmë?

Koka e butë e bebit. Çfarë duhet të bëjmë?

Këshilla për prindër
Kalo në kategori