0Shares

Nëse nuk i keni ndukur deri në rrënjë dhe akoma keni vetulla, që tani mund t’i krihni në vijë ndarëse.

Artistja finlandeze e grimit StellaSironen, sipas të gjitha gjasave, ka lansuar një hit të ri, tranmseton Telegrafi.

Nuk jemi të sigurt a do t’ju pëlqejë apo jo. Edhe ne ndjenjat i kemi të ndara…

Mirëpo, ajo që jemi e sigurt është që vetullat me ndarje në mes, apo si i quajnë artistet e grimit, – vetulla në formë pendlash, do t’ju zgjojnë kërshërinë.

Veç kësaj, nëse dëshironi të lini përshtypje te të tjerët, me këtë grim me siguri do të keni sukses. /Telegrafi/

so i'm starting this new brow trend please recreate it and wear it everyday and dont forget to tag me like and subscribe and hit that bell button🔔😩👌🏻 ALL credits go to my muse @leevittu he came up with this whilst brushing my eyebrows last sunday brow: glue stick skin: @maccosmetics Face&Body foundation C1, @maccosmetics pro longwear concealer NW20, a lot of Fix+ for the wet effect highlight: @katvondbeauty Alchemist Palette (Emerald, Opal, Amethyst) eyeshadows: @lipsicosmetics lipstick on the lid and @maccosmetics matte lipsticks in Frosting and Matte Royal mixed for the inner&outer corners mascara: @maccosmetics in extreme dimension lash mascara in Hold For 10

A post shared by Stella Sironen (@stella.s.makeup) on Apr 8, 2017 at 10:46am PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)